Misyon & Vizyon

Misyonumuz;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenililik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak,

Zamanında ve güvenilir uzmanlarımız ile kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sorunlarınızı gidermek,

İnsan odaklı bir misyona sahip olan Erdemler Anahtar, satışını yaptığı ve hizmetini sağladığı tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip Erdemler Anahtar, tüm çalışmaları esnasında işin alındığı andan itibaren tüm proje ve hesaplamalar yapılıp iş teslim edilince kadar çok hassas kalite kriterleri uygulanarak en iyi işin ortaya çıkması sağlanır. Erdemler Anahtar, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

Teorik Bilgi;

Kapılardaki kullanılan kilit sistemleri hakkında teorik bilgiler...

Kilitler silindir gövdeli kilitler ve düz pimli kilitler olmak üzere incelenebilir. Silindir gövdeli kilitleri başka bir anahtarla açmak imkansızdır. Kapağın dönebilmesi için pimlerle çeviricilerin aynı hizaya gelmesi gerekir. Bunu da asıl anahtardan başka anahtar yapamaz. Silindir gövdeli kilitler başka bir anahtarla kullanılabilmesi için kolaylıkla değiştirebilirler.

Düz pimli kilitlerde dile bağlı köprü, kilitlemeden sonra dilin içeri çekilerek kilidin açılmasını önler. Dilin içeri çekilmesi için uygun bir anahtar kullanılarak kılavuzun tam yerinde olacak şekilde pim düzenekleri aynı hizaya getirilir. Aynı hizada bir açıklık oluşur. Köprü bu açıklıktan geçer. Bu durumda anahtar dili geri çekebilir. Dil içeri çekildiğinde pim düzenekleri yayın etkisiyle yerlerine otururlar.

Kapı kilitleri hakkında merak ettiğiniz her konuda bizleri arayabilir ya da online sayfamızdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alo Çilingir : +90 (380) 514 64 33

Gsm : +90 (532) 434 91 51

Gsm : +90 (544) 727 35 55

Email : info@duzcecilingir.net

Adres : İstanbul Cad. İş Bankası Altı. Ayakkabıcılar Çarşısı. No:11 Merkez / Düzce

Ürünler

Hizmetler

Haberler