Oto Merkezi Sistem Tamiri

Size 7 /24 güvenilir olarak çilingir servisi sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon uzağınızdayız. Çilingir servisi akla kapıda kalınca gelinir genelde , fakat bizler sizlere sadece bunla sınırlı bir hizmet sunmuyoruz.

Çilingir servisi dışında sunmuş olduğumuz hizmetler;

  1. Her türlü kapı aksesuarları
  2. Güvenlik ile ilgili aksesuarlar
  3. Genel anlamda çilingir
  4. Kapı ustası
  5. Anahtar ustası

Günümüz şartlarında genel olarak güven duygusu azalmıştır. Bunda da müşterilerimi son derece haklıdır. Bu nedenle bizler size güvenilir hizmet sunmaktayız. Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi çilingir servisinde de ruhsat şarttır. Bu nedenle çilingir ruhsatımız ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Sizlerin daha öncesinde tanıdığınız ve güvenilir kişiler ile çilingir hizmeti sağlayan firmalar ile çalışmaya özen gösterin.

Çilingir servisi olarak Düzce' nin tüm ilçelerinde yani Düzce' nin genelinde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Bizi daha yakından tanımak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz ve referanslarımızı inceleyiniz. Bizler Düzce' nin neresinde olursanız olun bulunduğunuz tüm ilçe ve semtlerde çilingir servisi hizmeti sunmaktayız.

Bir Çilingirci hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde yapmalıdır. Ayrıca gizli bir şekilde çalışmalıdır. Sizlerin bilgilerinizi üçüncü şahıslar ile asla paylaşmamalıdır. Aynı zamanda sizlerden gelen tüm taleplere açık olmalıdır ve aynı zamanda taleplerinize de saygılı olmalıdır. Çilingirlik ruhsatı ile bir çilingir bütün kilitleri açma yetkisine sahiptir.

Çilingir servisi mutlaka güven vermelidir.

Bize Ulaşın

Alo Çilingir : +90 (380) 514 64 33

Gsm : +90 (532) 434 91 51

Gsm : +90 (544) 727 35 55

Email : info@duzcecilingir.net

Adres : İstanbul Cad. İş Bankası Altı. Ayakkabıcılar Çarşısı. No:11 Merkez / Düzce

Ürünler

Hizmetler

Haberler